| kiki_4668 a întrebat:

Cine imi recomanda un antivirus bun pentru un Samsung galaxy fit?

5 răspunsuri:
| Dontforgettosmile a răspuns:

AVG Antivirus este cel mai bun. Si eu am din acela si este grozav si usor de folosit! happy *fundita?

| Arkhasas a răspuns:

Dacă şi pentru petarde de telefoane de genul aveţi nevoie de antivirus...ce să mai zic. Nu o să vrea nimeni, niciodată să-ţi bage ţie virus pe un galaxy fit

neluL
| neluL a răspuns:

Kaspersky Mobile Security
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kms
Bafta!

| Moldovan_Denis_Gabriel_1998 a răspuns:

AVG Security este cel mai bun o perioada este free iar dupa o sa trebuiasca sa-l cumperi dar merita. Sper ca te-am ajutat

| mnthseby a răspuns:

Avastul