| andreirobert15 a întrebat:

Care este cel mai bun antivirus pentru Samsung galaxy s5 gratis funda

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu iti mai incarca telefonul aiurea cu antivirusi. Antivirusii pe platforma android is marketing, iar singurul lucru care i-a oprit sa apara si pe ios e ca acolo sunt filtrate aplicatiile. Pe android se merge pe ideea de : poti sa prostesti si sa faci bani, excelent. Daca tu cand instalezi o aplicatie verifici permisiunile e suficient. Sa nu mai zic ca iti mananca bateria si iti incetineste usor telefonul.

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Din cate stiu Bitdefender a fost premiat pentru performantele sale in materie de securitate. Eu pe smartphone am Bitdefender Free Edition.

| agentclanc21 a răspuns:

Salut. Dupa parerea mea, atat pentru PC cat si pentru sistemele Android cel mai bun este Avast. Toata lumea iti va spune ca Norton NOD32 este cel mai bun dar te asigur ca nu este. Am patit-o pe pielea mea. Am luat norton nod32 pentru ca mise misca greu calculatorul. Mi-a gasit 8 virusi si am crezut ca am rezolvat problema. Laptopul inca se misca greu. Dupa vreo 3 saptamani un prieten mi-a recomandat Avast. L-am luat si am dezinstalat nortonul. Avast mi-a gasit 28 de virusi iar apoi calculatorul mi s-a miscat foarte bine.
Eu iti recomand Avast atat pentru PC cat si pentru Android.
Sper sa ti-am fost de ajutor.