Întrebare recomandată | Kiki20098 a întrebat:

Cine imi spune telefoane bune de pana la 150 euro?

27 răspunsuri:
| Cinevacatoatalumea a răspuns:

HTC desire 510

| Chiriac_Alexandru_2002 a răspuns:

Alcatel pixi 4 [5 inch]

| Gureu_Oxana_1981 a răspuns:

Microsoft Lumia 650

| Vasile_Petrut_Catalin_1996 a răspuns:

Amazon fire Phone e destul de k telefonul mai ales la preț îl iei mai sigur de pe garage.ro sper ca te-am ajutat
Funda?

| AndreeaCr a răspuns:

Smartphone Dual Sim ASUS ZenFone Go ZB500KL ar fi alegerea mea. :-)

| OnePiece a răspuns:

Orange Neva 80.
Xiaomi Redmi 3 si 4A.
Huawei P8 lite.
La mana a doua gasesti Galaxy S5 sau mai bine OnePlus One.

| alexpetricas a răspuns:

Recomandare: Samsung Galaxy S3.
Evitare: Samsung J5 2015.

| Donsavas a răspuns:

La pretul acesta cred ca ai putea sa-ti iei un Samsung G3 sau iphone 4s, 5

| TheSuspect a răspuns:

Iphone 5 sau mai adaugi si iei 6... Update non stop daca se freaca nu pierzi nimic de pe el totul e salvat pe contul de icloud nu exista lag doar ca dupa performante asa si pret (cu 1000 de lei iei unu 6 aproape nou)

| Daniel9988 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......D47VZ3BBM/

Cel mai bun telefon posibil la pretul asta.Eu ti-am dat doar modelul, tu ia-l de unde vrei.

| Cristi3000 a răspuns:

Huawei P8 lite

| xXxPussyMasterxXx a răspuns:

Http://www.emag.ro/......DZ3LLMBBM/ e putin mai mult de 150 de euro dar isi merita toti banii

| sami004 a răspuns:

Poti sa iti cumperi la mana a doua si Samsung galaxi S5.

| Ghervasuc_Claudiu_1993 a răspuns:

Un telefon bun si care nu regreti ca l.ai luat este un Microsoft Lumia 640, Dual Sim, 4G, 8GB, Black ...Crede.ma am si eu unul de vre.o 4 ani merita foarte mult: http://www.emag.ro/......DT19N3BBM/

| VitoScarletta a răspuns:

Cel mai bun in pretu ala nou nout ar fi P8 lite merita total

| AliLina2 a răspuns:

LG K8, LG K10, Motorola G3, noi.

| Sp3D a răspuns:

Nici rahat nu cumperi cu 150

| Reddfox a răspuns:

150EURO=678RON
Samsung Galaxy J3 (2016) (652 RON)
Allview X3 Soul Mini (680 RON)
Asus Zenfone 3 (670 RON)

| AlexandruTudor1888 a răspuns:

Huawei P8 lite.
nu vei fi dezamagita, pentru pretul pe care il cere ofera multe la schimb
nu este cel mai bun dar pentru 700 ron (pret actual) ofera multe
si mai e si frumos pe deasupra laughing

| TheNiGhTCoReLV a răspuns:

Vibe S1 lite:

http://www.emag.ro/......D98F13BBM/

XiomiRedmi 4A:

http://www.emag.ro/......DQ64T7BBM/

P8 lite:

http://www.emag.ro/......DZ3LLMBBM/

Si ar mai fi zenfone 2 laser, modelul ZE500KL dar care nu-l pot recomanda datorita problemelor pe care le are(resigilat).Il detin si are probleme cu apelurile, cateodata nu suna si primesc mesaj dupa 2ore ca am fost sunat de cineva.

| Purplegirl101 a răspuns (pentru Cinevacatoatalumea):

E cel mai prost telefon din toată lumea... Crede-Mă - am avut

| Cinevacatoatalumea a răspuns (pentru Purplegirl101):

Eu am si mie imi merge super bine.

| TheNiGhTCoReLV a răspuns (pentru Reddfox):

Unde ai gasit tu Zenfone 3 la 670 ron?

| Reddfox a răspuns (pentru TheNiGhTCoReLV):

Oops. era Asus Zenfone GO

| Lucapaliseba2005 a răspuns:

Iphone 5s Samsung a 5 2016

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recomand ALLVIEW. firma romeaneasca. de 7 ani am doar de la firma asta si nu am fost dezamagita