| crisbebe a întrebat:

Cine se pricepe bine la calculatoare? mai exact vreau sa scot cv la imprimanta si in loc sa o scot pe lungime o vreau pe latime

5 răspunsuri:
| Onlyus a răspuns:

Cand scoti poza iti arata un fel de chestionar si iti alegi, tu! big grin

| Naigroeg a răspuns:

Daca printezi din word, te duci la file page option si dai la tip portret big grin

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Cine se pricepe laughing? Asta se invata in generala happy Cand dai sa printezi fie cai print sau alt program iti apare pozele sau scrisu cum vrei sa-l imprime.Ii ceva foarte banal tongue

| crisbebe explică (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Nu imi apare.cum si unde?

| Adrian1606 a răspuns:

Page Layout--Orientation si acolo dai Landscape.(Word 2007)