| Sasha203 a întrebat:

Buna!
Cine se pricepe la calculatoare. Am o mica problema cu niste programe. Vreau sa le scot si nu pot! Cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| FantaZEW a răspuns:

Du-te in Start/Control Panel/Add or Remove Programs. Cauti jocul/programul si i dai remove ^^. O zi buna ^^ Funda?

| Sasha203 explică (pentru FantaZEW):

Asa am facut dar nu ma lasa. inainte puteam dar dupa ce mi-am "impartit " calculatorul cu mai multi utilizatori nu mai pot. Ce sa fac?

| FantaZEW a răspuns (pentru Sasha203):

Aa. daca ai impartit cu mai multi ulizatori intra pe ala care a fost creat primul doar ala poate sterge programe..sau reinstaleazati windowsul funda pls puppy dog eyes?

8 răspunsuri:
| Craftt a răspuns:

Ce programe?hee hee

| silviutzu17 a răspuns:

Depinde de Windows.
Daca ai w7 intri la Computer si in bara de sus vei vedea scris "Uninsatal or change program" dai acolo si selectezi programul pe care il vrei sters.
Daca ai wXP dai la Start->Control Panel->Uninstal or change program.
Succes

| Sasha203 explică (pentru silviutzu17):

Da, asa am facut, si programele care vreau sa le scot nu pot, sunt cateva care ma lasa...de ce?

| ZZZZZZman a răspuns:

Poti sa descarci un program care iti rezolva tot pe nume unlocker

| Axon123 a răspuns:

Du-te in My Computer/C da-i click dreapta pe folderul Windows si da-i click pe Delete. Si gata probleme...