| Kardolei a întrebat:

Credeti ca replica de la Iphone 6 merge la fel ca si unul original?
Multumesc!

7 răspunsuri:
| Otto2014 a răspuns:

Nu doar ca cred, dar e si real:
Replicile au ecran din plastic, si se duc repede, un prieten a patit cu 2 replici, deci nu sunt bune, doar o repica mai scumpa, dar tot chinezarie e.

| gineldllk a răspuns:

Nu pentru ca nu o sa functioneze la fel de repede e ecran de plastic nu are aceleasi componente nu merg toate functiile si dai bani pentru o chinezarie cand poti sa iei original eu am un iphone 6 si merge perfect (funda);(

suntserios
| suntserios a răspuns:

Zi mersi daca merge

| ClanuTractoR a răspuns:

Nu,de-aia este o ''replică''.Nu are aceleasi componente, nu-ți merg majoritatea funcțiilor și nu este deloc rezistentă.
Sincer, dacă măcar merge e bine.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu, diferența e foarte mare. De obicei replicile nu țin mai mult de 2-3 luni.

| XxXNotForKiidsXxX a răspuns:

Cu siguranta nu.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU-ţi recomand să cumperi "replica" ( fie şi "1:1 replica identica, cu originalul" a ) nici unui model de telefon deoarece nimeni nu-ţi poate "garanta" performanţele acelor modele şi vei avea diverse probleme ( nefuncţionare, defecte, nu vor rula unele aplicaţii/jocuri, etc. )...

NU vă mai "aruncaţi" banii degeaba!

Toate cele bune!