| SorinELoo7 a întrebat:

Credeti ca Samsung Galaxy Young S6310 va ajunge la un pret scazut undeva intre septembrie - noiembrie sau si mai devreme? Acum costa doar 499 de lei si a fost lansat in luna aprilie al acestui an. Cred ca va ajunge undeva la 300 - 300 si ceva de lei...

2 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Da, normal că preţul va mai scădea. Ştii de ce? Pentru că cei de la SAMSUNG produc foarte des multe modele iar cele vechi, automat se vor ieftini mai ales că a apărut şi Samsung Galaxy S4. Va ajunge undeva la 350 LEI Samsung Galaxy Young.

Pa-pa.

| stroedaniel13 a răspuns:

Depinde. nu este o regula.

Daca telefonul se vinde bine este foarte probabil sa ramana la acest pret destul de mult timp. Totusi iti recomand sa stai cu ochii pe aceasta pagina: http://bit.ly/13pybPU pentru ca apar foarte multe promotii de care poti profita.

Succes!