| nesprit a întrebat:

Cum activez internetul pe Nokia C1? Funda cine imi raspunde

Răspuns Câştigător
| ჯpLaNe a răspuns:

Suna la compania la care te-ai abonat si intreabai daca ai optiunea de internet pe mobil si cum sa o activezi este posibil daca nu ai optiunea sa iti dea alt abonament

3 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Suni la *100#.Apoi tastezi optiunea 4. Optiuni, apoi 3. Oferte de date, apoi 1. Tasteaza internetul gratuit pe telefonul tau... Funda?

| kevinedi a răspuns:

nu are net
decat Nokia c2 are net

| cristhian a răspuns:

Dupa ce faci ce ti'a zis (croissant) Suni la *100# apoi optiunea 8. Servici, puk si timp liber, apoi optiunea 1.Servicii si puk, apoi optiunea 4. Setari automate si acolo trebuie sa scrii numele telefonului, Multa bafta! Funda?happy