| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi activez internetul( WLAN) pe telefonul nokia c3?

6 răspunsuri:
| Gamerita a răspuns:

Mergi la Setari-Conectivitate-WLAN-Wlan-uri disponibile si daca doar vr sa te conectezi, dai jos de tot, la Cautare Wlan happy funda?puppy dog eyes

| Diana159 a răspuns (pentru Gamerita):

Nu merge! Daca dau la WLAN-uri disponibile imi apar niste nume cu lacat si daca incer sa ma conectez trebuie sa bag un cod ceva!

| XxAlexandruxX a răspuns (pentru Diana159):

Pai daca iti cere sa bagi un cod inseamna ca ai parola la routerwinking

| Gamerita a răspuns (pentru Diana159):

Aaaaa daaaa
Alea sunt conexiuni wierless! Daca au cod nu poti sa te conectezi happy Daca vr, du. te pe langa scoala, biblioteca sau un restaurant sau un club... ca poate ai conexiuni fara parola big grin Asa ca, nu. ti face grij! Trebuie sa iti apara un nume, dau un ex:,, D-Link" care sa nu aiba parola. dai clik pe el si te conecteziwinking. Asa daca ai lacatu ala(parola)nu ai cum big grin Si nu uita..mergi pe langa scoala, sau un restaurant, club, biliard eu stiu happy unde au laptopuri ca sa te poti conecta!winking bafta :*

| tarele99 a răspuns:

Mergi la setari conectivitate dai la Wlan apoi la dispozitile Wloanuri siti cauta dispozitive apoi iti apare si daca ai ruter wairles te conectezi la rutaru tau.Si cam asta e tot. Te rog frumos da-mi si mie funda ca-mi trebuie neaparat.pliz!