| AnaMariia24 a întrebat:

urgent...stiti cum sa imi activez internetul pe telefonul Nokia C7? eu sunt pe orange...cum fac sa mi-l activez?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Pentru a accesa serviciul de internet mai ai nevoie si de setarile telefonului, prin urmare iti recomand sa verifici aici setarile specifice telefonului tau :
http://www.orange.ro/setari-telefoane/index.html?language=ro

O zi buna,
Orange Helper

2 răspunsuri:
| vladelvis a răspuns:

Iti trebuie setarile pe care Orange nu poate sa ti le trimita, dar Vodafone poate suni la relati cu clienti si iti trimit ei setarile si eu am facut tot la fel, si eu am Nokia c7.pa

| paunescudaniel a răspuns:

Suni la serviciul clienti (411 daca ai abonament sau 444 daca esti pe prepay) si vorbesti cu ei...eu assa am facut cu un Nokia c6