| lasatimama a întrebat:

Cum bag minute de 4 euro pe o cartela de Orange? Am 4 euro pe cartela
Funda

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*100# cauta prin ramura optiuni/Orange young, apropo vezi ca... in caz de nu stiai exista un bonus acum, daca te duci la optiunea bonus, activezi date mobile/minute nationale si internationale valabile 3 luni de zile. Cauta pe acolo.

| anonimspecial a răspuns:

Nu poti. Poti sa iti pui minute cu cel putin 5 euro. Ca sa poti sa iti pui minute trebuie sa iti mai pui un euro(sa ai 5 euro) sau doi euro in plus etc. Si eu am avut aceeasi problema, avand in vedere ca inainte de Orange am avut cosmote la care minim iti puteai pne la 3 euro...

| anonimspecial a răspuns (pentru anonimspecial):

*pune

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Poti consulta optiunile pentru cartelele PrePay din oferta curenta aici: http://www.orange.ro/prepay/oferte-speciale/oferta-prepay-baza-ro.html
Dupa ce iti alegi optiunea care ti se potriveste o poti activa din meniul Selfcare (*100#).

O zi buna,
Orange Helper

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU mai există opţiune de 4 euro!
Cel mult, dacă ai ( deja ) activată o opţiune, poţi activa opţiuni suplimentare ( cu minute ) - vezi detalii la linkul oficial :
http://www.orange.ro/prepay/oferte-speciale/oferta-prepay-baza-ro.html

Toate cele bune.