| anonim_4396 a întrebat:

Daca la Orange am cumparat o cartela cu nr cu 5 euro imi baga automat minute pot sa imi recuperez cei 5 euro (eu n-am optat pentru minute )

4 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Optiunea cu minute poate fi inlocuita cu creditul reincarcat daca imediat dupa activarea cartelei trimiti un mesaj gratuit la 321 cu textul "credit".
O zi buna,
Orange Helpers

| daassh a răspuns:

Nu mai ai cum, dar ai puteasa folosesti aceasta extraoptiune si apoi sa ti-o dezactivezi si apoi luna viitoare, cand iti reincarci, iti activezi alta extraoptiune.Succes!

| Babylonul a răspuns (pentru daassh):

Pai am aflat, trebuie sa scrii un mesaj cu textul (credit) la 321 sms gratuittongue

| daassh a răspuns (pentru Babylonul):

Ok, scuzati greseala.