| Anonimul0024 a întrebat:

Cum descarc pozele de pe iphone 4 pe macbook?

1 răspuns:
| Hikarie a răspuns:

In primul rand trebuie sa iti conectezi contul de Apple la iTunes pe MacBook-ul tau, apoi iti conectezi telefonul la MacBook prin cablul de date. Apoi in iTunes iti va aparea telefonul tau, de acolo poti sa vezi tot ce ai pe el, inclusiv sa iti descarci pozele pe MacBook.

O alta varianta este sa conectezi iPhone-ul la MacBook si sa deschiz aplicatia iPhoto pe MacBook, telefonul tau este recunosct automat si toate pozele iti vor aparea acolo, poti selecta cele pe care le vrei sa sa dai "importe files".