| DorinDsx a întrebat:

Cum fac sa imi mearga wireless pe telefon? Pe calculator imi merge foarte bine.Am intrat la setari la wireless am agat parola lui totul m-am conectat si cand sa intru pe google nu imi merge.
Ce trebuie sa fac? dau funda.

4 răspunsuri:
| XxRMRJoKeRu29xX a răspuns:

Dai reinoiti conectiunea si in engleza o sa scrie renew de conexion sau ceva de genu deci de la inceput: intri in setari dai pe wirelles dai pe numele retelei pe retea si jos o sa apara jos:
renew de concexion (ceva de genu si dai pe ea) si dai pe ea si o sa mearga. Funda?

| Tesileanu_Alberto_1990 a răspuns:

Ba esti nebun nu toate telefoanele au wireless si in mod normal daca merge pe calculator..trebuie sa mearga si pe telefon..nu ai setari separatewinking

| Ghimicidenis a răspuns:

Pai trebuie sa ai in primul rand trebuie sa ai wi-fi p tell, daca nu merge reseteazati wireless-ul

| XxRMRJoKeRu29xX a răspuns:

Alberto dapoi de ce mai intreaba daca telefonul ei n-are wirelles....la iphone si Samsung e asa cum am zis laughing) lol nu te mai baga pe viitor daca nu stiwinking ca un sfat