| ralucutzica a întrebat:

Salut.Am un wireless D-link Dir-615(modelul),si m-am conectat la calculator nu am treaba merge.Dar vreau sa ma conectez si pe telefon,am wifi pornit tot ce trebuie, pun parola dau conectare, imi spune ca s-a conectat la reteaua wifi ....si cand intru pe google jos imi scrie mic nu exista conexiune si nu merge, dar imi arata ca s-a conectat.Ce sa ii fac? Solutii.

1 răspuns:
| Adikis a răspuns:

Dai un reset. Asa fac toate la inceput. Trebuie sa ai pe undeva ( in general in spate ) o gaura mica, iei o scobitoare sau ceva ascutit si o bagi in gaura si apesi butonul din ea astfel sa se reseteze. Succes