| CatixMango a întrebat:

Cum fac sa imi pun minute mesaje mb sau credit pe telefon gratis? Orange. vreau oferte valabile in 2013. ps am doar cativa centi

4 răspunsuri:
| adywow a răspuns:

Cu doar cativa centi singura ta varianta ar fi sa-ti incarci cartela laughing

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai cum să le "pui gratis"!

TREBUIE să reîncarci cartela cu credit/euro, apoi să-ţi activezi opţiunile dorite.

Toate cele bune.

| Ripqer a răspuns:

Ai nev de credit, dăăă

| Mihai_Alina_1997 a răspuns:

Daca vrei MB o data pe an poti sa iti incarci gratis suni la *100# dai la internet apoi dai la tasteaza internetul gratuit si primestii 100 MB o data pe an poti face asa