| Kamnikaze a întrebat:

Cum fac setarile pentru internet la cartela frog, am activat extraoptiunea frog enjoy.Eu am Samsung galaxy s3 si am incercat sa fac setarile si nu reusesc. Poate ma puteti ajuta.

3 răspunsuri:
| catablondu a răspuns:

Trebuie sa suni la serviciul de relatii cu clientii (1234) si sa vorbesti cu un consultant care sa iti trimita setarile.

| Kamnikaze explică (pentru catablondu):

Ai satarile facute poti sa imi zici si mie?

| catablondu a răspuns (pentru Kamnikaze):

Din pacate, am renuntat la Samsung, dar mie mi le-au trimis automat de fiecare data cand le-am cerut. Trebuia doar sa salvez mesajul in telefon si gata.