| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi activez internetul? Sunt pe Vodafone

3 răspunsuri:
| abyaby222 a răspuns:

Buna. Si eu sunt tot pe Vodafone si Cand mi-am bagat minute am avut 75 Mb Internet si (crede-ma tine destul de mult)am intrat pe Pagina de internet pe Web cum ar veni (daca ai in telefon). Si in plus dupa ce mi-am bagat minutele cu netu si astea mi-o aparut o chestie cu : Vreti sa activati intrenetul " asa cred ca era (bine era un pic mai lung) si am scris da. Iar dupa am intrat pe Web si am incercat sa intru pe Facebook si google si a mers. Dupa ceva timp mi-a expirat creditul cu minute si net. Iar cam mi-am incarcat din nou Extraoptiunea cu 4500 min/Sms in retea si 100min nationale si 75 Mb internet. Atunci cand am intrat pe Web. (Eu am Opera pe telefon) aa mers. Sper ca te ajuta un pic! Baftaa!

| user5493 a răspuns:

Trebuie sa ai setarile, si e ca si activat!

| JokerHoker a răspuns:

Pai cel mai usor mergi la cel mai apropiat centru Vodafone si ii intrebi pe oamenii de acolo