| NyeA a întrebat:

Cum mai poate fi aprins telefonul fara a folosi butonul rosu?

2 răspunsuri:
| AleXzAnDer a răspuns:

Salut,pai in primul rand unele telefoane au un buton sus sau in alte parti al telefonului cu care poti stinge telefonul si sal pornesti.Ai alte tipuri care se aprind de la butonul rosu.Dar fara ambele butoane n-ai cum sal pornesti.Mai sant ceva ceva telefoane care le bagi la incarcat si pornesc ele dar nu mai stiu care al meu era mai defect si pornea cand il bagam la incarcatlaughing.Pai sper sa te ajute Bafta:*

| DarQueen a răspuns:

Chibrit, brichetă, cărbuni încinși, etc.