| yoyoalecs a întrebat:

Se deschide calculatorul pana la incarcarea windows-ului.Am incercat de zeci de ori dar ajunge pana acolo si se inchide.Si butonul verde de la unitare ramane aprins, cel rosu de la hdd se stinge.In safe mode merge fara probleme.E sigur de la windows sau poate fi altceva(hdd de exemplu)?

2 răspunsuri:
| Sheldon a răspuns:

Dezinstaleaza ceva drivere din safe mode si incearca sa-l pornesti din nou
dupa care reinstalezi driverele

| Maryan_Claudyu_1996 a răspuns:

Sigur de la hdd! asa mi s-a intamplat si mie, trebuie sa ti iei un nou hdd, sau foloseste hiren s boot cd pentru depanarea hdd-ului.