| ipariloti a întrebat:

Am un sony ericsson x10 mini, l-am scapat, nu a m-ai mers jumatate de display, l-am pus la boxe, sa ascult muzica, si de atunci nu a mai mers decat cand il deschideam imi aparea logoul de la sony ericsson, l-am dus la reparat si mi-au schimbat displayul, imi aparea tot sony ericsson, doar atatm in rest de vedea bine, l-am lasat la reparat 2 zile, in care au lucrat la el degeaba, cand m-i l-au dat era descarcat si de obicei il incarc cu incarcator de nokia compatibil cu x10 mini, acum, nici macar beculetul rosu nu se mai aprinde. Tin de butonul on-off si butonul din mijloc si sta aprins un beculet verde cateva secunde, altceva nu vad ce sa faca telefonul, baietii, mi-au spus ca poate este de la placa de baza, oare de la ea sa fie? Ce sa cumpar ca sa-l fac? O solutie sigura.

1 răspuns:
| victo a răspuns:

Schimbai softul, dar ti se va duce placa de baza. Inca nu e dusa. dar nu mai e mult. am avut si eu un Sony erricson a facut figura asta, l-am resoftat, dupa care a mai tinut 2 saptamani si s-a dus.

o seara placuta,
IT desk