| putzagamin1987 a întrebat:

Cum pot afla numarul unei persoane care ma suna cu numar privat?

Răspuns Câştigător
| bogdanpsihologul a răspuns:

Salut! Truecaller este o aplicație cu peste 250 de milioane de descărcări. Ce face acest soft? Păi:

- Identifică cine te sună cu număr ascuns (pe care nu îl ai în agendă)
- Îți oferă posibilitatea de a înregistra apelurile telefonice
- functia de chat și SMS

Și multe alte lucruri!

Garantez faptul că este eficientă, deoarece am folosit-o în trecut.

Truecaller este disponibilă și pe IOS, cât și Android.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din câte știu, acest lucru nu este posibil.

| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, nu poti afla numarul unuia care suna cu numar privat/ascuns, dar poti selecta din telefonul tau sa blocheze toate numerele ascunse/private.

Răspuns utilizator avertizat