| GPA a întrebat:

Cum pot bloca mesajele primite de la un anumit nr de telefon?
Pentru rețelele Orange și Digi?
Daca blochez numărul, mai primesc mesaj de la acesta?

Răspuns Câştigător
| isabelllaaa a răspuns:

Incearca sa intri pe numarul de telefon si sa dai la optiuni. acolo ar trebui sa ai optiunea sa il blochezi si nu mai poate sa te sune, dar nu sunt sigura daca mai poate sa iti trimita mesaje sau nu

2 răspunsuri:
| cumdc a răspuns:

Dai la jurnal pe numarul care vrei sa-l blochezi dupa in coltu din dreapta de sus apare mai multe ( eu am j 5 si asa imi merge sa blochez ) dai unde scrie mai multe si o sa scrie " blocare / deblocare numar " dai acolo apoi o sa apara 2 casute de bifat la prma srcie " blocare apel " si la a 2 a " blocare mesaje " si selectezi ce vrei

funda?

| cumdc a răspuns (pentru cumdc):

2 casute de bifat la prima scrie