| JusttSeby a întrebat:

Cum pot sa Deblochez un Alcatel One Touch 983, l-am blokat cu parola si. imi cere contul de google pe care nu il am, si nici traficul de internet activ, va rog frumos sa ma ajutati va

3 răspunsuri:
| Endrew a răspuns:

Iti dau eu un cont de google
si il bagi:
petroiu83@gmail.com
anamaria19

| Munteanu_Liviu_1987 a răspuns:

Sau, mai simplu. opresti telul, tii degetul pe meniu (tasta aia cu liniute), pe volum sus si apoi apesi pe power si le tii apasate toate 3. iti va aparea un meniu din care vei alege (cu butoanele de volum) wipe and delete cache + data, apoi reboot. va dura apoi vreo 3-4 min sa se porneasca dar nu vei mai avea treaba. app. chestia asta e valabila la orice android! exceptie facand telefoanele de la Sony