| IForgotMyNameAgain a întrebat:

Cum pot sa imi scot lista de prieteni de pe facebook din agenda telefonului? Funda happy

3 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Spune ce telefon ai laughing
Sigur e de pe la sincronizare. Asa am patit si eu cu Galaxy S4. Am umblat pe la sincronizare si i-am dat sa faca sincronizare cu facebook, google etc si m-am trezit cu poze de pe facebook, google si contacte happy

| IForgotMyNameAgain explică (pentru N0xEterniS):

Smart 4 Power. Din cate tin minte nu am umblat la sincronizare laughing Cum le pot scoale?

| RaduTN a răspuns (pentru IForgotMyNameAgain):

People->Settings[la mine sunt 3 patratele]->contacts to display-> bifezi cartela sau telefon [depinde unde ai tu salvate contactele].

Bft wave