Întrebare recomandată | NecunoscutNecunoscut a întrebat:

Cum pot sa pun contactele de pe sim in telefon? Ca as vrea sa pun poze la contacte si am auzit ca doar daca ai contactele in telefon se poate
VA ROG AJUTATI-MA! Dau funda

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Intri in contactele de pe sim, le selectezi pe toate si apoi le copiezi in telefon.

2 răspunsuri:
| N1GHTMAR3 a răspuns:

Depinde si ce telefon ai, la mine la Nokia trebuie sa bifez toate numerele si sa pun o comanda care le copiaza in telefon de pe cartela sau invers.
Sper ca te-am ajutat! happy

| Negro_Lucian_1978 a răspuns:

Simplu intri in meniu contacte selectezi numerele de telefon dai sa le mute unde vrei