| Tobiii a întrebat:

am o mare problema si va rog sa ma ajutati. Dupa ce am intrat pe mess dupa telefon, mi s-au sincronizat contactele, sau ceva de genul si la agenda imi apareau atata numerele de telefon, cat si contactele din lista de mess. Le-am sters fireste, dar cand am intrat pe mess dupa pc, surpriza, nu mai aveam contactele ( cu exceptia a 15 contacte din 90 ). Am intrat la yahoo contacts si am dar restore, dar nu imi apar decat 36 de contacte. Restul se vor afisa pe parcurs? Daca nu, cum pot sa-mi recuperez restul de contacte? Iar la unele contacte care imi apar acum, apar ca invizibili pentru mine, la asta ce mai fac? straight face
Va rog sa ma ajutati, mii de multumiri anticipate, ofer funda + vot. P.s...scuzati categoria, dar este cea mai cautata)

1 răspuns:
| Alexandruch a răspuns:

Tu nu mai vezi contactele dar ele te vad pe tinehee hee. Pune la status... povestea.