| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa scot pinul cartelei la Samsung s3350?

7 răspunsuri:
| Minnie23 a răspuns:

Nu cred că vei putea să-l scoţi...
Trebuie să cumperi cartelă şi acolo vei avea numărul şi pinul.

Fundă please?

| ElenaIsabella02 a răspuns:

Nu poti sa scoti un pin.Ce intrebare...Dar de ce vrei sa-i scoti pinul?

| vRemi a răspuns:

Nu conteaza telefonul, daca nu iti reamintesti pin-ul, introduce-l gresit de 3 ori, apoi o sa iti ceara PUK-ul si te duci la carcasa de cand ai cumparat cartela si o sa ai acolo cod PUK care e mai lung, altfel, nu ai ce face.
Prin codurile PIN incearca : 1234 si 0000.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De la setari siguranta, activare-dezactivare pin, daca e cartela noua de obicei are pin-u 1234.succes.

| DareToZlatan a răspuns (pentru ElenaIsabella02):

Pai pentru ca si fiind ca de fiecare data cand deschid telefonul ma pune sa bag pinul si daca gresesc de 3 ori cartela se blocheaza