| inaniculae a întrebat:

Cum salvez o poza de pe net pe iphone?

5 răspunsuri:
| 8mariastar a răspuns:

1Descarci poza de pe net
2O trimiti pe telefon cu cablu de date sau cu bluetooth

| snzpaul a răspuns:

O adaugi prin cablu sau dacă vrei să-o downloadezi direct pe iPhone, intri pe ea, iar jos ai un buton (un triunghi cu o săgeată curbată care iese spre dreapta) apeși ăla, dai salvează imaginea, galerie.
Dacă nu merge înceracă să apeși pe poză astfel încât să-i dai save.
Dacă nu merge nici așa, setează-ți un unghi și apasă de-odată buton de blocare + buton mare, rotund, de jos.

| Zoey112 a răspuns:

Numai prin cablu se poate

| TheGaara a răspuns:

Sau o deschizi fullscreen de pe net pe iphone si apesi Power+Butonul din mijloc (adica captura de ecran)

| Serbu_Andreea_1987 a răspuns:

Cum salvez o poza pe net pe Grand Prime?