| Anca_Radu_1998 a întrebat:

Buna vreau sa salvez poza de la iphone aceea pe care scrie deblocati si arata ora etc cum fac?

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Tii apasat pe Home si butonul de blocare pana auzi sunetul camerei, dupa asta o sa gasesti imaginea in Photos.

| antimulte a răspuns:

Tine apasat pe Home si butonul de blocare pana face un screenshot. Sau mai simplu gasesti pe net, cauta iphone backround pe google.

| TurboG a răspuns:

Nu stiu daca o poti salva ptc. practic e din IOS(operating system) daaar, poti gasi wallpaper cu imaginea respectiva pe net happy, acum depinde la ce ai nevoie cu acea poza

| tibi1701 a răspuns:

Screenshot...