| Cipriaan a întrebat:

Cum scot un iPhone 3G din Safe Mode?

2 răspunsuri:
| vRemi a răspuns:

Daca e in Safe mode, inseamna ca ai facut Jailbreak, si ai instalat un program cu un posibil virus, trebuie sa intri din safe mode in Cydia si sa stergi ultimele 5 programe instalate, apoi reporneste telefonul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il stiingi de tot, dupa il aprinzi si tii apasat butonul home ala din mijloc si butonul de sus de blocare, trebuie sa le tii apasate amandoua deodata, tii putin asa si ai sa iesi din Safe Mode.

Sau daca nu a mers, sau nu ai inteles caut pe youtube cum sa iesi din safe mode.