| bcostin a întrebat:

Salut tuturor! Am si eu o mica problema cu un iphone 4s, cand ma suna cineva intra in safe mode. Ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| valentino52 a răspuns:

Safe Mode? Adica? Poate in DFU mode adica recovery mode vrei sa spui? Da si tu detalii ce soft ai macar...ai 5.1.1 sau ai instalat 6.0 pe el? Ai jailbreak facut? E neverlocked, decodat cu gevey sau cu SAM? In orice caz conecteaza-l la iTunes si da-i un restore si nu ar trebui sa mai ai nici o problema dar nu fa asta daca e codat pe vreo retetea din strainatate.