| Anabelle1203 a întrebat:

Daca am abonament Mega 6 la Vodafone si vreau sa cumpar LG Optimus L3 cat m-ar costa? Am abonamentul de 6 luni.Este pe puncte sau cum?

Răspuns Câştigător
| MeConstantine a răspuns:

Nu este pe puncte. Nu poti achizitiona 24 de luni un nou telefon daca nu ai luat cand ai facut abonamentul. Pretul de cumparareva fi cel standard din magazin, iar punctele la Vodafone le vei putea folosi dupa un an pentru cumparare de accesorii si dupa 2 ani daca intentionezi sa chizitionez un telefon.