| Breathe a întrebat:

Daca am miutele acelea nationa\internationale in reateaua cosmote pot sa vorbesc in alta tara din acele minute? am si cartela si abonament.Imi trebui roaming? Eu nu am roaming am doar minute nat\internationala.Merge deci sa vorbesc din acele minute fara ca eu sau persoana pe care o sun sa aiba roaming-ul activat? FUNDA big grin

Răspuns Câştigător
| QpAnaQp a răspuns:

Nu nu ai nevoie ai min intermationale deci poti suna in alta retea sau tara dar iti va lua multe minute(fundita)

1 răspuns:
| QpAnaQp a răspuns:

Nu nu ai nevoie ai min intermationale deci poti suna in alta retea sau tara dar iti va lua multe minute