| alexalexandrusincerul a întrebat:

Daca am un cost suplimentar prin sms, se vede numărul si explicatia pe factura finala?

3 răspunsuri:
| Werrich a răspuns:

Da, in factura de telefonie apare "Alte servicii", "Servicii cu suprataxa".

| alexalexandrusincerul explică (pentru Werrich):

Si numărul la care am trimis SMS, la care s-a facut costul nu apare?

| Werrich a răspuns (pentru alexalexandrusincerul):

Nu se vede numarul de telefon pe factura, doar pe desfasurator (detaliile de convorbire) se vede. Pe factura scrie doar pretul si denumirea serviciului (ex: bilet de calatorie: 0. 40euro), "Taxa de trecere pod: 15 lei" etc.