| Tudorash23 a întrebat:

Daca cumpar de la Emag un telefon resigilat,il primesc cu tot cu cutia lui,cu incarcator,cablu de date, etc?

Răspuns Câştigător
| Annonymus333 a răspuns:

Buna! Da, este telefonul cu toate accesoriile doar ca este resigilat de cei de la eMaghappy

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In explicatiile din dreptul telefonului se explica de ce este resigilat: are zgaraieturi sau ii lipseste ceva. Citeste c e scrie acolo si te lamuresti.

| NAndrei a răspuns:

In mod normal al trebui dar depinde ce telefon vrei sa iti cumperi, pentru ca de exemplu cei de la Samsung nu dau deloc casti dar in mod normal da scrie la detaliile produsului de ce este resigilat. Funda?

| bassmusic a răspuns:

Scrie sub descriere( daca zice ca e bulk, aia inseamna ca e doar telefonul). Bafta