| Mario1994 a întrebat:

Dacă dau reset din fabrica la Huawei Mate 20 va șterge tot? Chiar și versiunea de 9.0.1 EMUI? Va reveni ca înainte? Am observat ca telefonul se mișcă greu de la versiunea noua de 9.0.1 emui. Ce sa fac? Telefonul e nou. La versiunea de 8.2 mergea rapid.

3 răspunsuri:
| GouDidodino a răspuns:

Mergi cu el la reprezentanta/service-ul Huawei, împreună cu certificatul de garantie si spune-mi problema. Nu interveni tu asupra softului ca o sa pierzi garantia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă dai resetare din fabrica se șterg doar datele stocate în telefon (poze, video, audio, conturi, setări) nu și actualizarea de sistem.

| Bogdan70001 a răspuns:

Nu,resetarea va sterge decat datele tale versiunea de sistem va ramane aceeasi si nici downgrade la 8.2 nu iti vor face in service.Asta-i HUawei

Mai bine iti iei un Xiaomi