| Stanciu_Adi_1986 a întrebat:

Hello
Tocmai mi-am luat un telefon Huawei p8 si am favut prostia sa actualizez Emui... s-a schimbat tot ...screensaver, afisaj...cum pot sa revin la cum era inainte? Am resetat si telefonul la setarile din fabrica si e la fel... any help?

2 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cel mai bine e sa te duci cu el acolo de unde l-ai cumparat, ca doar ai garantie 2 ani de zile!

Salut! Incearca sa-i dai Hard Reset. Opresti telefonul si cand s-a deschis tii apasat butoanele Power si Volume UP, cel putin eu asa am facut. Apoi apesi Wipe/data factory reset si ii dai un restart.