| Gabriela_Abp_2001 a întrebat:

Daca imi bag 10 euro pe cartela Orange, pot activa o optiune de 5 euro pentru net. Si imi ramane 5 euro?

6 răspunsuri:
| Dezsi_Pavel_2003 a răspuns:

Da poti, daca este de Orange atunci poti, pentru ca cu unele nu poti, funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,ai grija ce faci, daca ramai fara minute, MB pentru net, ii vei manca si pe aia 5 E.

| RedSkyRomania a răspuns:

Da, dar după terminarea opțiunilor incluse se va consuma din creditul de 5 euro rămas nefolosit.

Daca mai ai intrebari sau probleme legate de tehnologie/telefonie, poti intra pe http://redskytech.weebly.com/ si vom incerca sa te ajutam.

Fundă?

| cevdet a răspuns:

De ce nu incarci doar cu 5€?

| costinvlad a răspuns:

Da. Ramane. Sa pui o limita de date ca sa iti mai ramana 10-20 mb pe net ca sa nu intrii in cei 5 euro.