| Culturism69 a întrebat:

Daca imi cumpar un telefon din Spania ( Samsung Galaxy S3 ), cat ma costa decofidicarea?

Răspuns Câştigător
| Bοgdαη a răspuns:

Vrei sa spui sa il decodezi. Prețul de decodare variază în funcție de model, de la 20 de lei, până la 100. De asemenea, fiecare service are prețuri proprii, pentru modelul X, un service poate să-ți ceară 30 de lei, în timp ce altul poate să ceară 50 de lei. De aceea e mai bine să întrebi la mai multe service-uri dacă nu vrei să iei țeapă.

2 răspunsuri:
| cosmin_8534 a răspuns:

Vreo 30 de lei | in campina mi-am decodat si eu tel | si am dat 20 de lei | era un prieten a lui varamiu care lucreaza acolo | varamiu acum nu mai lucreaza |

| hp8510p a răspuns:

Poti sa-l cumperi deja decodat...depinde de care gasesti