| BlackGirlRockEver a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un telefon Samsung Galaxy S3 Neo, imi puteti da niste detalii despre acest telefon? Este bun? Cam cat costa?

Răspuns Câştigător
| Chivoiu_Emanuel_1993 a răspuns:

Eu zic ca S3 neo e inca si in zilele noastre un telefon foarte bun. Eu unul l-am vazut cel mai des la domnisoare. Telefonul merge foarte bine atat timp cat nu ii dai de furca cu jocuri gen Real Racing sau Asphalt 8. Pentru Facebook, Whatapp, Instagram etc e suficient de bun. Acesta costa 700 de lei dar eu nu as merge chiar pe acest telefon pentru ca exista telefoane mai bune decat acesta la preturi de maxim 800 de lei.De exemplu daca ai nevoie de o baterie care sa te tina cu zilele atunci Allview P6 Energy te asteapta cu bratele deschise si cu bateria gata incarcata. Dar daca ai vrea ca telefonul tau sa arate bine ti-l pot sugera pe Huawei P8 lite care nu te va dezamagi. Daca esti un/ o pasionat/ pasionata de fotografie atunci Asus Zenfon laser te va primi cu un focus pe baza de laser. Iar daca iubesti selfiurile atunci Samsung galaxy J5 are ce a ce iti doresti si un blitz pentru selfiuri. Funda?

8 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pana in 700 lei. Si da e bun. Dar Totusi S3... mai bine ia j5.

| BlackGirlRockEver explică (pentru DoarBogdan):

Cam cât ar costa un telefon Samsung galaxy J5? Ce are j5 si e mai bun decat S3?

| DoarBogdan a răspuns (pentru BlackGirlRockEver):

Cam 800 lei. Si are mai multe. Camera, dual sim... foarte multe. Ai putea sa il cumperi de la altex din orasul tau. Care e orasul tau?

| BlackGirlRockEver explică (pentru DoarBogdan):

Suceava

| DoarBogdan a răspuns (pentru BlackGirlRockEver):

Oke, pai du-te la altex acolo. Sper sa aiba. Eu cand m-am dus nu avea j5 ul sad

| BlackGirlRockEver explică (pentru DoarBogdan):

Okay happy

| DoarBogdan a răspuns (pentru BlackGirlRockEver):

Iti urez bafta. Si scuze daca nu te-am prea ajutat happy

| Florentina518 a răspuns:

Costa ca 700 de lei....Prietena mea cea mai bună are un telefon Samsung Galaxy s3 neo...e un telefon excelent, face niște poze uimitoare cu cameră pe față și spate... Memoria la fel poți să îți iei multe app... Sonorul este ff bunn se aude perfect... Ioana l.a scăpat de mii de ori pe gresie ciment parchet dar nu a pățit nimic... Din punctul meu de vedere e un telefon excelent