| anamaria2446 a întrebat:

Daca imi incarc cu 6 euro la Vodafone am minute si mesaje in Olanda incluse?

2 răspunsuri:
| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Pai, depinde de ce oferta iti alegi. Ei au mai multe cu facilitati difertie. Cauta o oferta care sa iti dea minute si sms-uri in
Europa, daca nu te descurci, roaga pe cineva de la Vodafone sa te ajute, sau sa iti negocieze o oferta cu mai multe astfel de minute. Succes!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

" Bine de știut despre extraopțiuni :
Minutele naționale și internaționale incluse începând cu Oferta 6 și cele incluse în bonusul M-Pesa pot fi consumate și pentru apeluri către umătoarele destinații internaționale:

în reţelele fixe din Austria, Belgia, Cipru, Danemarca, Elveția, Franţa, Germania, Grecia, Italia, Marea Britanie, Norvegia, Olanda, Polonia, Portugalia, Spania, Suedia și Ungaria. Excepţie face următoarea listă de prefixe.
în rețelele mobile din Italia, Spania, Marea Britanie, Franţa, Germania, Portugalia, Ungaria, SUA şi Canada. Excepţie face următoarea listă de prefixe." - SURSA :
https://www.vodafone.ro/....../index.htm

Toate cele bune!