| MBAAA a întrebat:

Stie cineva sigur cat costa la vodafone o reincarcare de 5 euro si cate minute si sms`uri am daca incarc cu 5 euro?

4 răspunsuri:
| iulia_9095 a răspuns:

Eu la 5 euro mi-am bagat o extraoptiune super cu 50 de min si sms-uri nationale si internationale si 1000 de minute si sms-uri in retea, dar sunt valabile doar o luna...

Răspuns utilizator avertizat
| lorena283 a răspuns:

Eu am aceeasi optiune si are 1000 min si sms in retea si 75 min si sms in alte retele FUNDA?

| larisa_9462 a răspuns:

Eu sunt de la Orange si mi-am pus o cartela de 4 euro si am primit 1500 mesaje scrise in retea, 75 mesaje scrise nationale, 33h 20 min in retea si 1h 15 min nationale si internationale cartele am primit-o dar stiu ca a dat 16 lei si am peste 2000 de min ia-ti si tu asa. ce aveti toti cu cosmote si Vodafone?