| VladLungu a întrebat:

Daca nu luam in seama marimea si pretul, ce telefon ati alege:Samsung galaxy note sau Samsung galasy s2?
Ce pret au aceste telefoane?

7 răspunsuri:
| plasticsmile a răspuns:

Samsung galasy s 2 este mai oke din punctul meu de vedere, eu de tin unul l am luat la mana a doua in stare foarte buna 10/10 si am dat 9milioane pe el.

| piTiCcu a răspuns:

Samsung galasy S2

| Fluturisiceara a răspuns:

Eu personal sunt fan Samsung galaxy note
intra si tu si compara
https://www.orange.ro/......alaxy-note
si pentru pret intra aici
http://www.price.ro/preturi_samsung_i9220_galaxy_note_16gb_481960.htm

| 2handsUp a răspuns:

Din punct de vedere al performantei este un pic mai bun galaxy note, si desigur si mai scump, dar fiind si destul de mare este mult mai greu sa ai grija de el, mai ales impotriva hotilor, de aceea din punct de vedere al securitatii este mai bun s2-ul.
Da click aici ca sa vezi o comparatie intre cele 2 http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3621&idPhone2=4135
Eu unul nu iti prea pot recomanda nici unul dintre ele deoarece eu sunt fan Samsung in general si imi plac ambele telefoane, dar daca as fi pus sa aleg as alege s2 deoarece pot sa am mai usor grija de el si imi place foarte mult foram lui.

| r3dscorpion a răspuns:

Eu iti recomand sa-ti iei un S2 plus.ce-i drept are memoria ceva mai mica ca un s2 dar merita oricum.Plus ca pretul lui e de 1300 lei fata de 1600

| VladLungu explică (pentru r3dscorpion):

Note-ul cat costa?

| r3dscorpion a răspuns (pentru VladLungu):

Pe eMAG il gasesti in jur de 1500