| YupIGame a întrebat:

Daca nu platesc factura de la RCS RDS aka Digi, data scadenta fiind azi, cat timp dureaza pana imi "taie" cablul/internetul? Mentionez ca locuiesc in Galati poate ca in alte orase dureaza mai mult/putin.

Răspuns Câştigător
| Mandeliu a răspuns:

Salut,

Undeva intre o zi si o saptamana o sa mai dureze pana iti "taie" cablul.

1 răspuns:
| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

In Bucuresti, din povestile auzite, nu a durat mai mult de 1 zi, maximum 2. Si nu tine de oras, ca nu e timpul mai incet acolo. Digi se ocupa de toti la fel, Nu platesti, la revedere, ceea ce este normal, ai semnat un contract, te-ai obligat sa platesti.