| LTAA a întrebat:

Daca pe timp de noapte, nu opresc Smartphone-ul, ci il comut in modul avion, iar cineva ma suna sau imi trimite mesaj, cand pornesc conexiunea GSM, imi va aparea ca am primit mesaj/apel? Sau un mesaj de la operator cum ca "m-a sunat cineva?
Mulţumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vei fi
anuntat de serviciul nonstop daca ai primit vreun apel.Numai daca il ai activat.SMS-urile le vei primi oricum la pornirea conexiunii.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ai mesagerie vocala da.

| Evolution a răspuns:

Sms-urile se primesc daca cel care trimite pana deschizi tu telefonul alege sa nu le stearga.
Apel-urile doar daca ai de la serviciu tau de telefonie mesageria activata.