| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi niste jocuri pentru Samsung Galaxy Y Duos. Si daca e posibil sa imi spuneti cum se instaleaza. Fundoi

2 răspunsuri:
| Dogun a răspuns:

Pou,Drag racing, minecraft pocket edition, cut the rope, angry birds, etc...
Si de instalat se instaleaza ele automat dupa ce le descarci. apropo e misto telefonul il am si euwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Dogun):

Minecraft Pocket Edition nu merge pe Samsung Galaxy Y Duos. Zice "Minecraft PE nu s-a instalat", la fel si drag racing