| EkaBuBu a întrebat:

Dau funda si vot cine ma ajuta la intrebarea acesta garantat cine are Apple Iphone 4s sau 4 sau 5? nu vreau sa-l cumpar vreau sa va adresez voua o intrebare foarte usoaratongue
Funda Garantat!

2 răspunsuri:
| seedwow16 a răspuns:

Eu am! E super fain te poti juca dif chestiii gen poti sa-ti modelezi fata happy Poti sa iti downloandezi un detector de amprente e mistoo! Merita cumparat

| EkaBuBu explică (pentru seedwow16):

Dar dar am o intrebaretongueEu am pe el iOS 4.1 si cum pot sa-l schimb in 5? Nu stiu daca se poate schimba sistemul de operare?tongue