| Ștefan_Ionel_1998 a întrebat:

Ce ati alege dintre Apple Iphone 5 gold sau Apple Iphone 5C Yellow?
Funda Garantat!

Răspuns Câştigător
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Depinde de ceea ce iti doresti. Diferenta mare de pret intre ele nu este. Doar de aspect si calitate. Uite ceva ce te-ar putea ajuta: http://goo.gl/Sq9X2n

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

În mod clar aș alege iPhone 5 gold pentru că e mai performant.

| alexandrualind a răspuns:

Mie imi place mai mult Apple Iphone 5 gold.

Toate cele bune!

| gabrrieel a răspuns:

Apple Iphone 5 gold, este foarte bun.

| Marioaramaria a răspuns:

Nu stiu dar cred ca aş opta pentru gold ca are un aspect mai frumos fata de yellow.si avand in vedere ca gold este mai performant