| darts01 a întrebat:

DAU FUNDA! Spuneti-mi si mie ce sa aleg Sony Xperia Z1 sau HTC Desire 820?

Răspuns Câştigător
| Octavian0003 a răspuns:

HTC este mult mai bun iti zic eu si la baterie si la ecran la tot

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Hiruta_Filip_1996 a răspuns:

Buna! eu zic sa iti iei HTC-ul pentru ca din privința mea au telefoane mai fiabile si mai bune! Cu plăcere!

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Eu te-as sfatui sa alegi HTC Desire 820, deoarece stiu de la un prieten care si-a luat Sony X-peria Z1, si mi-a spus ca se incalzeste si se inchide, se blocheaza usor, bateria nu tine foarte mult. (tin sa mentionez ca l-a luat nou de la Media Galaxy acum 7 luni).

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Sony Xperia Z1 deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......xp2so9.php

Toate cele bune!